Urszula Glajcar-Gałaszek
specjalista I stopnia stomatologii ogólnej

Urszula Glajcar-Gałaszek

Jest lekarzem stomatologiem z specjalizacją I stopnia ze stomatologii ogólnej. Jako wieloletni członek elitarnego i renomowanego Stowarzyszenia Polskich Lekarzy Stomatologów prowadzi gabinet wykorzystując najnowocześniejsze metody i technologie. Wychodząc naprzeciw wymaganiom stawianym ochronie zdrowia Nasz zespół‚ ustawicznie podnosi swoje kwalifikacje na specjalistycznych kursach i sympozjach, czego dowodem są uzyskane liczne certyfikaty i wyróżnienia.

Magdalena Gałaszek
lek. stom.

Magdalena Gałaszek

Ukończyła Oddział Lekarsko – Dentystyczny na Wydziale Lekarskim w Zabrzu, Ślaskiego Uniwersytetu Medycznego  w 2012r. Doświadczenie zawodowe zdobywa na licznych kursach i konferencjach, gdzie stale podnosi swoje kwalifikacje. W gabinecie przeprowadza zabiegi z zakresu stomatologii zachowawczej, endodoncji oraz protetyki. W swojej codziennej pracy szczególnie dba  o precyzję wykonywanych procedur medycznych, oraz maksymalny komfort Pacjenta

Jakub Gałaszek
lek. stom.

Jakub Gałaszek

Ukończył Oddział Stomatologii Wydziału Lekarskiego Śląskiej Akademii Medycznej w Zabrzu w roku 2007. Staż odbył w Akademickim Centrum Stomatologii w Bytomiu.
Konsekwentnie podnosi swoje kwalifikacje, które poparte są licznymi certyfikatami.

Zainteresowania: chirurgia stomatologiczna i implantologia.

W naszym gabinecie zajmuje się chirurgią stomatologiczną.

Małgorzata Juroszek
asystentka stom.

Małgorzata Juroszek